Wpływ naszej firmy w Polsce

Wpływ naszej firmy w Polsce

Nasza firma narodziła się jako firma wpływowa na wiele tematów. Oto niewyczerpująca lista skutków dla użytkownika termicznie zmodernizowanego samochodu elektrycznego.

Wpływ ekonomiczny

Mały samochód termiczny zużywa od 7 do 9 EUR paliwa na 100 km przejechanych w wersji termicznej (benzyna lub olej napędowy). Odpowiednik w samochodzie elektrycznym wynosi mniej niż 2 EUR na 100 km. Przy założeniu 15 000 km rocznie wpływ ekonomiczny wynosi 1050 EUR zysku.

Wpływ na środowisko

Powinieneś wiedzieć, że 50% CO 2 emitowanego przez samochód pochodzi z jego produkcji. Jeśli żywotność samochodu wydłuży się, uderzenie będzie bezpośrednie.
Z drugiej strony, mały samochód emituje cieplne 1,5 tony CO 2 na 15 000 km podróżowali przed modernizowane. Silnik będzie emitować więcej CO 2 , ich wpływ na emisję C0 2 jest bezpośrednie.

Wpływ na zdrowie

Badanie ADEME z 2016 r. Oszacowało 48 000 przedwczesnych zgonów rocznie we Francji, co jest bezpośrednią konsekwencją emisji CO 2 drobnych cząstek.

Wpływ społeczny

Modernizacja elektryczna daje jak największej liczbie osób możliwość działania w obliczu zagrożenia klimatycznego. Ten wpływ społeczny jest odpowiedzią na frustrację, w której przejście byłoby zarezerwowane dla tych, którzy mogą sobie na to pozwolić.

Wpływ na zatrudnienie i mobilność

Po ustanowieniu Stref Niskoemisyjnych (ZFE) niektóre osoby nie będą już mogły korzystać z samochodu do pracy. Modernizacja sprawia, że ​​samochód spełnia te nowe zasady. Modernizacyjny nie jest to rozwiązanie idealne, ale może on działać mieć wpływ na aspekty ekonomiczne, zdrowia, zatrudnienia i mobilności, społecznej i środowiskowej. Nie będzie „wielkiej nocy”, w której naciskając przycisk uzyskamy odpowiedź na wszystkie nasze problemy.

Zmaksymalizuj pozytywny wpływ naszych działań dzięki elektrycznej modernizacji .

Przed wyjściem odwiedź nasze inne strony internetowe: Naprawa Samochodów Hybrydowych i Elektrycznych Naprawa Samochodów Hybrydowych Nasze partnerskie strony transport oraz Taxi lotnisko Radom, Transport oraz Taxi na lotnisko Chopina w Warszawie i okolichach, Pozycjonowanie stron oraz marketing, Dubai City CompanyFirma Sprzątająca,Pomoc domowa,mobilny mechanikkonwersja samochodów spalinowych na elektryczne – wszystkie strony są własnością naszej grupy firm. 

Nasza firma serwisuje jachty, naprawia motorówki, naprawa skuterów wodnych, Naprawa jachtów oraz naprawa skuterów wodnych i motorówek Jeżeli szukasz możliwości naprawy swojego nowoczesnego jachtu lub motorówki rozmawiaj z naszą firmą. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas!