Transition-One Francuzka Firma która konwertuje samochody

Transition-One Francuzka Firma która konwertuje samochody

Transition-One Francuzka Firma która konwertuje samochody. Znajdź niektóre artykuły na temat Transition-One opublikowane w prasie i mediach. Mówią o nas! Les Echos, Le Parisien, Maddyness, BFM, Capital, Bloomberg …

 13 najlepszych francuskich startupów, które będą śledzić (ściśle) w 2020 r. (Maddyness – 06.01.2020)Jak co roku Maddyness ujawnia wybór młodych pędów, które mogą zaskoczyć ekosystem. Transition-One znajduje się w pierwszej 13.
Czytaj więcej
Modernizacja, instrukcja obsługi (Autosphere – 07.01.2020)Podobnie jak kilkunastu naszych europejskich sąsiadów, którzy o to poprosili, Komisja Europejska powinna pozwolić francuskim kierowcom na początku 2020 r. Zamienić swoje stare samochody na elektryczne. Między entuzjazmem a mirażem prezentacja tego, co nazywa się Retrofit.
Czytaj dalej
Od lutego będziesz mógł przekształcić swój pojazd termiczny w elektryczny dzięki modernizacji (L’Usine Nouvelle – 03.01.2020)Dekret ministerialny zezwalający na modernizację jest konsultowany na skalę europejską. Ma wejść w życie 13 lutego. Kilka firm jest już na starcie. Wyjaśnienia z sekretarzem generalnym francuskiego stowarzyszenia modernizacji elektrycznej.
Czytaj dalej
 Transformacja samochodów termicznych w elektryka na właściwym torze (Ouest France – 01.01.2020)Francja chce opracować modernizację: konwersję samochodów termicznych na elektryczne. Wysłał dekret do Komisji Europejskiej w celu ułatwienia homologacji tych pojazdów. Rynek szacowany na miliard euro rocznie dla firm.
Czytaj dalej
Wkrótce łatwiej będzie przerobić stare samochody na elektryczne (Les Echos – 27.12.2019)Dekret ustawodawczy, który ułatwi „doposażenie”, czyli praktykę przekształcania samochodu termicznego w samochód elektryczny, został przesłany Komisji Europejskiej do zaopiniowania przez Francję. Start-upy znajdują się w blokach startowych.
Czytaj dalej
Renault Twingo 2, Clio 3, Fiat 500…: Elektryczny z wyprzedzeniem dzięki Transition-One (AutoNews – 25.12.2019)Transition-One, start-up specjalizujący się w „modernizacji” (konwersja pojazdu termicznego na 100% elektryczny), wprowadził do przedsprzedaży zamówienia na zestaw przeznaczony dla sześciu modeli samochodów miejskich, w tym Renault Twingo 2 i Fiat 500.
Czytaj dalej
 Otwórz wstępne zamówienia na elektrycznego Renault Twingo (Clubic – 24.12.2019)Start-up, Transition-One, właśnie wystartował z zamówieniem wstępnym na zadziwiające „elektryczne Renault Twingo”.
Czytaj dalej
Modernizacja: zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte… nawet jeśli nie jest to jeszcze legalne! (Stolica – 17.12.2019)Konwersja samochodu termicznego na elektryczny (modernizacja) stanie się legalna we Francji do pierwszego kwartału 2020 r. Nadal jednak trwają prace nad obniżeniem kosztów i uczynieniem tej praktyki dostępną dla osób fizycznych.
Czytaj dalej
Przekształcanie samochodu w samochód elektryczny: na styczeń (Wyzwania – 11.06.2019)Przepisy dotyczące modernizacji (możliwość przekształcenia samochodu termicznego w samochód elektryczny) stają się bardziej precyzyjne: analizowany tekst powinien otworzyć drzwi do tej działalności od stycznia 2020 r. Zainteresowane przedsiębiorstwa już się przygotowują. 
Czytaj dalej
Automobile: zamiana silnika cieplnego na silnik elektryczny (JT France 2 – 01/09/2019)Przejście na elektryczność jest drogie dla kierowców. Ale zamiast kupować nowy samochód, może być możliwa bezpośrednia zmiana silnika, co wbrew pozorom nie jest tak skomplikowane.
Czytaj dalej
Wkrótce będzie możliwe przekształcenie starego samochodu w elektryczny (Les Echos – 08.01.2019)Kilkanaście start-upów zebrało się w stowarzyszeniu, aby autoryzować modernizację elektryczną we Francji. Ta praktyka polega obecnie na przekształceniu samochodu termalnego w samochód elektryczny wbrew francuskim przepisom. Mają nadzieję na złagodzenie tekstu i zmniejszenie kosztów poprzez uprzemysłowienie tego procesu.
Czytaj dalej
To uruchomienie przekształca Twingo w samochód elektryczny w 4 godziny (Les Echos – 01/08/2019)Utworzony przez Aymeric Libeau w lutym 2018 r. Start-up z Orleanu chce przerobić małe samochody segmentu A, takie jak Twingo, na elektryczne, w maksymalnie 4 godziny i za 5000 euro, w tym dotacje.  
Czytaj dalej
Istnieje przeróbka elektryczna 5600 $ na twój stary samochód z silnikiem Diesla (Bloomberg – 31/07/2019)Francuski startup Transition-One planuje wprowadzić modernizację na rynek masowy.
Lire la suite
  
Wypróbowaliśmy elektrycznego Renault Twingo za 8500 euro (Wyzwania – 22.07.2019)Start-up Transition One zapowiada zamianę konwersji używanych samochodów z benzyną lub olejem napędowym na napęd elektryczny pod koniec roku. Jaka nadzieja na cenę sprzedaży poniżej 10 000 euro.
Czytaj dalej
 Transition-One elektryzuje samochody termalne (L’Usine Nouvelle – 06/07/2019)Przekształcenie samochodów termalnych w samochody elektryczne jest celem nowojorskiego start-upu Transition-One. Nazywa się to modernizacją.
Czytaj dalej
Benzyna lub olej napędowy, zmień samochód miejski w samochód elektryczny (Le Parisien – 01/07/2019)Zastąpienie silnika benzynowego lub wysokoprężnego jednego samochodu miejskiego innym samochodem elektrycznym, bardziej ekonomicznym i czystszym: to projekt nowojorskiej firmy Transition One, pioniera w tego rodzaju przebudowie. 
Czytaj dalej
Automobile: „Wymiana silnika cieplnego na elektryczny” (Le Point – 26.06.2019)Przekształcenie starego samochodu w elektryczny to pomysł niektórych przedsiębiorców, którzy chcieliby zmienić przepisy, sztywne w zakresie homologacji.
Czytaj dalej
Jak znaleźć samochód elektryczny za 5000 euro? (BFM TV – 21.06.2019)Zbyt drogie jak na samochód elektryczny? Jeśli większość nowych modeli jest sprzedawana po stosunkowo wysokiej cenie, rozwój rynku wtórnego, liczne dostępne pomoce zakupowe lub wschodzący rynek modernizacji (przekształcenie samochodu termalnego w samochód elektryczny) już umożliwia ograniczyć fakturę.
Czytaj dalej

Transition-One Francuzka Firma która konwertuje samochody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Otwórz z nami serwis naprawy samochodów Hybrydowych i Elektrycznych
Zadzwoń do nas!
Call Now ButtonZadzwoń do nas!