Spalinowy na Elektryczny na targach w Paryżu i Dubaju

Spalinowy na Elektryczny na targach w Paryżu

Spalinowy na Elektryczny będzie dostępny na stoisku LAB VALEO na VIVATECH 2018 w Paryżu, Porte de Versailles od 24 do 26 maja 2018 r.

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura!

Naprawa Samochodów Hybrydowych

Tel: (+48) 570 933 114


Dla tych, którzy nie wiedzą, VIVATECH to targi organizowane przez LesEchos i Publicis, oparte na spostrzeżeniu, że duże konta muszą łączyć się ze startupami, aby odnieść sukces w ich ewolucji, osią obrotu i marketingu nowych produktów.
W edycji 2018 tymi dużymi firmami będą BNP PARIBAS, LA POSTE, LVMH, ORANGE, PMU, ACCOR HOTEL, AIBUS, ENGIE, RATP, SANOFI, SNCF, SODEXO, TF1, THALES, TOTAL VINCI i VALEO.

Transition-One jest wybierany z 31 innymi startupami na stoisku tego ostatniego, VALEO. Właśnie na tym stoisku musieliśmy być. TAK!


Czego oczekujemy od tej obecności na stoisku VALEO?

  • Spraw, aby ten ambitny projekt był bardziej widoczny dla profesjonalistów i ogółu społeczeństwa.
  • Skontaktuj się z graczami w eko-kuli, aby dzielić się wizjami.
  • Popraw naszą wiedzę na temat praktyk w tej dziedzinie, aby zrobić inaczej niż 🙂

Uwaga: dostęp do salonu jest odpłatny. Nie zapomnij kupić osobistego dostępu. Możesz również skontaktować się z kontaktami od wyżej wymienionych partnerów, aby uzyskać dostęp.

Dla tych, którzy chcieliby się z nami spotkać na stoisku, z przyjemnością przedstawimy Państwu projekt na stoisku J43-013 w przestrzeni VALEO.

Przed wyjściem odwiedź nasze inne strony internetowe: Naprawa Samochodów Hybrydowych i Elektrycznych Naprawa Samochodów Hybrydowych Nasze partnerskie strony transport oraz Taxi lotnisko Radom, Transport oraz Taxi na lotnisko Chopina w Warszawie, Pozycjonowanie stron oraz marketing, Dubai City CompanyFirma Sprzątająca, Pomoc domowa, mobilny mechanik, konwersja samochodów spalinowych na elektryczne – wszystkie strony są własnością naszej grupy firm.

Nasza firma serwisuje jachty, naprawia motorówki, naprawa skuterów wodnych, Naprawa jachtów oraz naprawa skuterów wodnych i motorówek Jeżeli szukasz możliwości naprawy swojego nowoczesnego jachtu lub motorówki rozmawiaj z naszą firmą. Dodatkowo serwisujemy oraz prowadzimy dobry i tani serwis dwu i czero kołowców naprawa motocykli, serwis skuterów, naprawa motorów Warszawa oraz serwis quadów w Warszawie.

Odwiedź nasze strony: Naprawa Motocykli Warszawa, Naprawa Skuterów wodnych, serwis jachtów i motorówek Warszawa, oraz naprawa quadów Warszawa, mechanik Warszawa.. do zobaczenia w naszym serwisie.

Regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Lakiernik samochodowy, Blacharz samochodowy w Warszawie, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową.

Projektowanie Domów, Budowanie Domów, Remont Mieszkania, Oferujemy działki na mazurach z linią brzegową na sprzedaż. Nieruchomości, Działki na sprzedaż, Inwestycje oraz Domy Firmy Budowlane, Architekt Warszawa, Deweloper Warszawa, Firmy deweloperskie na Mazurach, Działki nad Morzem, Działki na Mazurach, Budowa Domów, Usługi Budowalne oraz Generalne wykonywanie projektów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Otwórz z nami serwis naprawy samochodów Hybrydowych i Elektrycznych
Zadzwoń do nas!
Call Now ButtonZadzwoń do nas!