Spalinowy na Elektryczny na targach w Paryżu i Dubaju

Spalinowy na Elektryczny na targach w Paryżu

Spalinowy na Elektryczny będzie dostępny na stoisku LAB VALEO na VIVATECH 2018 w Paryżu, Porte de Versailles od 24 do 26 maja 2018 r.

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura!

Naprawa Samochodów Hybrydowych

Tel: (+48) 570 933 114


Dla tych, którzy nie wiedzą, VIVATECH to targi organizowane przez LesEchos i Publicis, oparte na spostrzeżeniu, że duże konta muszą łączyć się ze startupami, aby odnieść sukces w ich ewolucji, osią obrotu i marketingu nowych produktów.
W edycji 2018 tymi dużymi firmami będą BNP PARIBAS, LA POSTE, LVMH, ORANGE, PMU, ACCOR HOTEL, AIBUS, ENGIE, RATP, SANOFI, SNCF, SODEXO, TF1, THALES, TOTAL VINCI i VALEO.

Transition-One jest wybierany z 31 innymi startupami na stoisku tego ostatniego, VALEO. Właśnie na tym stoisku musieliśmy być. TAK!


Czego oczekujemy od tej obecności na stoisku VALEO?

  • Spraw, aby ten ambitny projekt był bardziej widoczny dla profesjonalistów i ogółu społeczeństwa.
  • Skontaktuj się z graczami w eko-kuli, aby dzielić się wizjami.
  • Popraw naszą wiedzę na temat praktyk w tej dziedzinie, aby zrobić inaczej niż 🙂

Uwaga: dostęp do salonu jest odpłatny. Nie zapomnij kupić osobistego dostępu. Możesz również skontaktować się z kontaktami od wyżej wymienionych partnerów, aby uzyskać dostęp.

Dla tych, którzy chcieliby się z nami spotkać na stoisku, z przyjemnością przedstawimy Państwu projekt na stoisku J43-013 w przestrzeni VALEO.

Przed wyjściem odwiedź nasze inne strony internetowe: Naprawa Samochodów Hybrydowych i Elektrycznych Naprawa Samochodów Hybrydowych Nasze partnerskie strony transport oraz Taxi lotnisko Radom, Transport oraz Taxi na lotnisko Chopina w Warszawie, Pozycjonowanie stron oraz marketing, Dubai City CompanyFirma Sprzątająca, Pomoc domowa, mobilny mechanik, konwersja samochodów spalinowych na elektryczne – wszystkie strony są własnością naszej grupy firm.

Nasza firma serwisuje jachty, naprawia motorówki, naprawa skuterów wodnych, Naprawa jachtów oraz naprawa skuterów wodnych i motorówek Jeżeli szukasz możliwości naprawy swojego nowoczesnego jachtu lub motorówki rozmawiaj z naszą firmą. Dodatkowo serwisujemy oraz prowadzimy dobry i tani serwis dwu i czero kołowców naprawa motocykli, serwis skuterów, naprawa motorów Warszawa oraz serwis quadów w Warszawie.

Odwiedź nasze strony: Naprawa Motocykli Warszawa, Naprawa Skuterów wodnych, serwis jachtów i motorówek Warszawa, oraz naprawa quadów Warszawa, mechanik Warszawa.. do zobaczenia w naszym serwisie.

Regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Lakiernik samochodowy, Blacharz samochodowy w Warszawie, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zadzwoń do nas!