Śledź wszystkie wiadomości Naszej Firmy w sieciach społecznościowych

Śledź wszystkie wiadomości Naszej Firmy w sieciach społecznościowych

Śledź wszystkie wiadomości Naszej Firmy w sieciach społecznościowych: wydarzenia, targi i konferencje, publikacje w prasie, wywiad, wszystkie wiadomości dotyczące modernizacji, samochody elektryczne, wodór, homologacja …

Przyciąganie do modernizacji nie zostało jeszcze wykazane, ponieważ nie jest to powszechna praktyka w Europie. Ale przedłużenie żywotności samochodu oznacza również oszczędność pieniędzy. Pomiędzy samochodem do codziennych dojazdów a samochodem rekreacyjnym do dojazdów do pracy, zastanawia się, czy wszystkie samochody kwalifikują się do modernizacji.

Kwalifikujące się samochody

Technicznie wszystkie samochody kwalifikują się do modernizacji . Aby każdy model został zmodernizowany, musisz zadać sobie pytanie, jak zintegrować silnik, sterownik, ładowarki i oczywiście akumulatory. Oprócz tych elementów należy również wziąć pod uwagę ograniczenia bezpieczeństwa związane z homologacją.

Modernizacyjny ma wyodrębnić wszystkie elementy specyficzne dla benzyny lub silnika napędowego i zastąpienie go z bloku silnika 100% elektrycznego i baterii.

Trudny wybór autonomii

Różnice w objętości i wadze kontrolera, silnika i ładowarek są niewielkie. Trudnym pytaniem jest autonomia poszukiwanego elektrycznego zmodernizowanego samochodu. Jeśli szukamy zasięgu 100, 200 lub 400 km, pojemność i waga akumulatorów mają bezpośredni wpływ na integrację akumulatorów. Jeśli zyskasz przestrzeń i wagę po zdjęciu silnika, (zbyt) duży zasięg wymaga utraty miejsca w samochodzie, zaczynając od bagażnika. Konieczne jest także uwzględnienie ograniczenia rozkładu mas (przód / tył) i PTAC.

Dowiedz się, które modele samochodów kwalifikują się do modernizacji z naszym serwisem samochodowym.

Wybór luster

Aby doposażenie można było sprzedawać na rynku motoryzacyjnym, każdy modernizator będzie musiał uzyskać homologację seryjną (homologację dla dowolnej liczby modeli) dla każdego obsługiwanego modelu. Koszt tego certyfikatu, choć nie jest znikomy, sprawi, że będzie on opłacalny ze sprzedaży. W zależności od pozycjonowania „cenowego” zaleca się wybór modeli o dostosowanej autonomii.

Modernizacja z odpowiednią autonomią jest pragmatycznym i ekonomicznym rozwiązaniem. Jest to ekonomiczne, ponieważ ilość baterii stanowi ostateczną cenę. Jest to pragmatyczne, ponieważ po co szukać silnej autonomii, gdy 80% zastosowań odbywa się na krótkie odległości.

Modernizacja jest jednym z rozwiązań sytuacji kryzysowej, jeśli zgodzimy się na dokonanie przeglądu naszych testów porównawczych.

Zarezerwuj teraz modernizację własnego samochodu lub zarezerwuj zakup zmodernizowanego i podłączonego samochodu.
Cena modernizacji: od 5000 € (odliczone premie i premie), dodatkowo cena zakupu pojazdu. Aby potwierdzić rezerwację modernizacji, zostaniesz poproszony o wpłacenie depozytu w wysokości 500 €.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas!