Nowoczesny akcelerator innowacyjnych rozwiązań związanych z motoryzacją wybrał naszą firmę

Nowoczesny akcelerator innowacyjnych rozwiązań związanych z motoryzacją wybrał naszą firmę

Nowoczesny akcelerator innowacyjnych rozwiązań związanych z motoryzacją, wybrał Spalinowy na Elektryczny, startup startupowy z Orleanu, a także 4 inne projekty do swojego 3-miesięcznego programu inkubacji. CarStudio jest częścią grupy Mobivia: Norauto, Carter-Cash, ATU i Midas.

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura!

Naprawa Samochodów Hybrydowych

Tel: (+48) 570 933 114

11 września 2018 roku Spalinowy na Elektryczny został wybrany jako część pierwszej sesji inkubacyjnej CarStudio, akceleratora AutoTech innowacyjnych rozwiązań dla Norauto, Midas, ATU i Cater-Cash.
Projekt został wybrany wraz z 3 innymi projektami z około trzydziestu wniosków i piętnastu przesłuchań. Wyboru dokonano na podstawie następujących kryteriów: wkład w bezpieczeństwo ruchu drogowego, dobrobyt użytkowników dróg i osób w drodze.


Spalinowy na Elektryczny ma teraz 13 tygodni na przetestowanie i zatwierdzenie koncepcji podczas warsztatów, sesji mentorskich, coachingu, ale także testów na pełną skalę.
Jest to prawdziwa okazja dla Spalinowy na Elektryczny do skorzystania z wiedzy samochodó elektrycznych w dziedzinie rynku wtórnego.
Końcowe spotkanie ustne odbędzie się 17 grudnia 2018 r., Aby zamknąć ten pierwszy program inkubacji i podsumować dojrzałość inkubowanych startupów.

Program inkubacji obejmuje:

  • 6 warsztatów innowacyjnych
  • Szkolenie medialne
  • Coaching CEO
  • Wymiana z funduszami inwestycyjnymi
  • Spotkania z prawnikami
  • Wymiana z zespołami Mobivia

Wybór ten potwierdza zainteresowanie specjalisty motoryzacyjnego projektem Spalinowy na Elektryczny  :
modernizacja miejskich samochodów termalnych na samochody w 100% elektryczne.

O CarStudio

Od 2016 roku Spalinowy na Elektryczny zidentyfikowało i opracowało nowe usługi motoryzacyjne bezpośrednio powiązane z głównymi markami biznesowymi Mobivii (Norauto, Midas i Carter-Cash). Jego zespoły wykrywają wschodzące rynki i tworzą pomosty między nowym biznesem a tradycyjnymi transakcjami, aby przyspieszyć cyfrową transformację historycznych działań grupy.

O Spalinowy na Elektryczny

Spalinowy na Elektryczny założona firma w 2018 roku w Polsce, ma na celu reakcję na przemianę ekologiczną w branży motoryzacyjnej, opracowując rozwiązania w zakresie elektryzacji samochodów termicznych i powiązanych usług.

Nowoczesny akcelerator innowacyjnych rozwiązań związanych z motoryzacją wybrał naszą firmę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Otwórz z nami serwis naprawy samochodów Hybrydowych i Elektrycznych
Zadzwoń do nas!
Call Now ButtonZadzwoń do nas!