Czy rok 2021 będzie rokiem konwersji samochodów?

Czy rok 2021 będzie rokiem konwersji samochodów?

Czy rok 2021 będzie rokiem konwersji samochodów? Konwersja samochodowa polega na wyjęciu silnika cieplnego i zastąpieniu go silnikiem elektrycznym.

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura!

Naprawa Samochodów Hybrydowych

Tel: (+48) 570 933 114

Nasz serwis samochodowy przekształca samochody spalinowe w nowoczesne samochody: elektryczne, podłączone i dostępne dla jak największej liczby.

Co to jest modernizacja ?

Homologacja jest niezbędna, aby samochód mógł zostać zarejestrowany i ubezpieczony nowym silnikiem. W istocie to zatwierdzenie stanowi dla kierowcy i dla ubezpieczyciela i władz gwarancję, że przeprowadzono kontrole techniczne w celu sprawdzenia bezpieczeństwa pasażerów.

Na początek roku rząd przygotowuje ustawę o orientacji mobilności (LOM). Kilka francuskich firm jest gotowych przekształcić samochody termiczne w samochody elektryczne, aby szybko przestawić się na mobilność niskoemisyjną.
Ostatecznie element konwersji tego prawa musi stanowić jasne ramy dla zatwierdzenia samochodu przerobionego na elektryczny.

Niezależnie od tego, czy samochód jest stary czy nowszy, dlaczego warto kupić nowy samochód, aby przejść na elektryczny? Zróbmy to, co mamy: zmodyfikujmy nasze istniejące samochody, aby szybko przełączyć się na elektryczne.

Wyzwanie związane z zagrożeniem klimatycznym polega na bardzo szybkim znalezieniu pragmatycznych rozwiązań, które pozwolą jak największej liczbie osób wybrać rozwiązanie, które najlepiej im odpowiada.

Kilka osób wypowiada się na temat samochodu elektrycznego w pozytywny i negatywny sposób. Poszukiwanie idealnego rozwiązania nie ma krótkoterminowej odpowiedzi poza zaprzestaniem podróżowania samochodem.

Przejście – Jeden daje małym przerobionym samochodom zasięg 100 km i maksymalną prędkość 110 km / h.

Nie jest to idealne rozwiązanie, ale pragnienie przekształcenia samochodu termalnego w samochód elektryczny jest teraz pragmatyczne.

Nasza firma prowadzi kampanię na rzecz komponentu konwersji w LOM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Otwórz z nami serwis naprawy samochodów Hybrydowych i Elektrycznych
Zadzwoń do nas!
Call Now ButtonZadzwoń do nas!