NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW

KONWERTUJEMY SAMOCHODY

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW powstał z myślą o osobach i instytucjach zainteresowanych posiadaniem przerobionych pojazdów spalinowych na elektryczny.

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW jako pierwszy oferuje konwersję pojazdów spalinowych na elektryczne „EV” w województwie Mazowieckim oraz Śląskim!

Samochody elektryczne EV są to pojazdy napędzane jedynie za pomocą prądu, bez spalin i warkotu konwencjonalnego silnika spalinowego.

Oferta firmy jest dostosowywana pod kątem zadowolenia każdego rodzaju klienta. Jesteśmy otwarci na realizowanie prywatnych zamówień jak i współprace z firmami, urzędami miast i powiatów.

Współpracujemy z wieloma firmami jak i osobami prywatnymi mającymi elektryczne wózki inwalidzkie, rowery elektryczne itp. zapewniając im serwis, naprawy. Zapewniamy własny transport.


Kontakt z naszą firmą

Telefon: (+48) 570 933 114 
Email do nas: naprawahybrydy@gmail.com 


POSIADAMY WIELE ATUTÓW

  • Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza – nasi pracownicy to najczęściej absolwenci wyższych uczelni inzynierskich o kierunku technicznym.
  • Doświadczenie w konwersji pojazdów spalinowych na elektryczne. Z sukcesem przeprowadziliśmy wiele konwersji.
  • Doświadczenie przy tworzeniu własnych układów sterowania z wykorzystaniem mikrokontrolerów, sterowania przemysłowego oraz dróg kablowych.
  • Znajomość poszczególnych układów w pojazdach spalinowych (układy wtryskowe, ABS itp., znajomość zasady przesyłania informacji magistrali CAN).
  • Uprawnienia elektryczne SEP < 1kV + pomiary.
  • Cały bezlik pomysłów 🙂

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW Warszawa
NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW Warszawa

Jeżeli tylko będziesz chciał abyśmy przerobili twój samochód Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z właścicielem naszej firmy Na pewno damy radę i porozmawiamy troszeczkę więcej o tym jak można zmienić samochód elektryczny samochód na bez emisyjny spalinowo samochód elektryczny.

Modernizacja twojego samochodu

Przekształć swój samochód termalny w nowoczesny samochód: elektryczny, podłączony i niedrogi.

Napęd w 100% elektryczny

Zamień swój mały samochód z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym w elektryczny. Bez zmiany samochodu natychmiast oszczędzasz paliwo, konserwację i emisję CO 2 .
Spalinowy na elektryczny wspiera Cię w przejściu na mobilność elektryczną oraz na czystszą planetę.

Zarezerwuj doposażenie samochodu lub zakup doposażonego samochodu. Pomagamy stać się dumnym właścicielem niedrogiego samochodu elektrycznego.

Przeżyj wrażenia z
jazdy samochodem Elektrycznym prosto ze swojego starego samochodu spalinowego!

Nowy pulpit nawigacyjny

Wybierz aplikacje do prowadzenia, monitorowania muzyki i monitorowania zużycia, aby w pełni cieszyć się samochodem elektrycznym.

Dla czystej przyszłości w Polsce. Musisz iść szybko! Działajmy dzisiaj szybko dla czystej Polski.

Jesteśmy firmą naszej przyszłości w Polsce, chronimy ją i napędzamy elektrycznie. Zmniejszmy emisję CO 2 i zastąpmy silniki spalinowe naszych pojazdów silnikiem elektrycznym w 100%.

Co to jest modernizacja ?

Modernizacja polega na wyjęciu wszystkich elementów charakterystycznych dla silnika termicznego na benzynę lub olej napędowy, aby zastąpić go w 100% elektrycznym blokiem silnika i akumulatorami.

Czy jest tak dobry, że go modernizuje ?

Konwertujesz samochód na elektryczny? To jest możliwe!
Nasza firma oferuje tysiącom Polaków przekształcenie samochodu z silnikiem spalinowym w elektryczny, a tym samym jazdę czystszą od 2020 roku.

Nasza firma opracowała 4-godzinny proces planu modernizacji.

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW
NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW

Co z ładowaniem?

Nowe doświadczenie ładowania pomoże sprostać ograniczeniom mobilności elektrycznej. Ładowanie odbywa się za pomocą standardowego kabla lub gniazdka domowego.

Zadzwoń do nas!