NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW

KONWERTUJEMY SAMOCHODY

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW powstał z myślą o osobach i instytucjach zainteresowanych posiadaniem przerobionych pojazdów spalinowych na elektryczny.

Konwersja samochodu spalinowego na elektryczny cena?

Obecnie cena Niestety jest bardzo duża. Nasza firma oferuje gotowe komponenty które są o wiele tańsze jeżeli chodzi o naszą usługę czyli o Konwersja samochodu spalinowego na elektryczny. Warto troszeczkę poczytać na temat tego typu usług ponieważ nasza firma z pewnością będzie w stanie ogarnąć temat konwersji samochodów dla ciebie.


Kontakt do Technika od Konwersji Samochodów: +48 691 954 376

Warsztat Mechaniki Samochodowej oraz Mobilny Mechanik Samochodowy: Ul. Rozewska 18
Warszawa
Tel: +48 570 933 114
Email: naprawahybrydy@gmail.com

Bezpośredni Tel: Technik od Konwersji Auta – Marcin
(+48) 691 954 376


Konwersja samochodu spalinowego na elektryczny cena – Około 25,000 do 100 tyś zł

Wszystko tak naprawdę zależy od marki i modelu samochodu który będziemy konwertować oraz do rocznika samochodu. Zawsze niestety jako firma która jest w stanie dostarczyć usługę konwersji zwykłych samochodów jesteśmy zmuszeni abyście państwo podali na wszystkie dokładne dane waszego samochodu oraz niezbędne informacje które Musimy uzyskać niestety telefonicznie ponieważ po uzyskaniu pełnej informacji będziecie państwo w stanie otrzymać dokładną cenę.

Warsztat Samochodowy Warszawa & Naprawa Samochodów

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! – Diagnostyka Samochodowa w Warszawie, Naprawa Auta, Diagnostyka i Naprawa w warsztacie w Warszawie. Serwis aut Hybrydowych i Elektrycznych, Warsztat, Diagnostyka komputerowa, Toyota, Lexus, Honda, Audi, Mercedes.

Mechanik Samochodowy oraz Auto Naprawa

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW jako pierwszy oferuje konwersję pojazdów spalinowych na elektryczne „EV” w województwie Mazowieckim oraz Śląskim!

Samochody elektryczne EV są to pojazdy napędzane jedynie za pomocą prądu, bez spalin i warkotu konwencjonalnego silnika spalinowego.

Oferta firmy jest dostosowywana pod kątem zadowolenia każdego rodzaju klienta. Jesteśmy otwarci na realizowanie prywatnych zamówień jak i współprace z firmami, urzędami miast i powiatów.

Współpracujemy z wieloma firmami jak i osobami prywatnymi mającymi elektryczne wózki inwalidzkie, rowery elektryczne itp. zapewniając im serwis, naprawy. Zapewniamy własny transport.


Kontakt z naszą firmą

Telefon: (+48) 570 933 114 
Email do nas: naprawahybrydy@gmail.com 


POSIADAMY WIELE ATUTÓW

  • Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza – nasi pracownicy to najczęściej absolwenci wyższych uczelni inzynierskich o kierunku technicznym.
  • Doświadczenie w konwersji pojazdów spalinowych na elektryczne. Z sukcesem przeprowadziliśmy wiele konwersji.
  • Doświadczenie przy tworzeniu własnych układów sterowania z wykorzystaniem mikrokontrolerów, sterowania przemysłowego oraz dróg kablowych.
  • Znajomość poszczególnych układów w pojazdach spalinowych (układy wtryskowe, ABS itp., znajomość zasady przesyłania informacji magistrali CAN).
  • Uprawnienia elektryczne SEP < 1kV + pomiary.
  • Cały bezlik pomysłów 🙂

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW Warszawa
NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW Warszawa

Jeżeli tylko będziesz chciał abyśmy przerobili twój samochód Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z właścicielem naszej firmy Na pewno damy radę i porozmawiamy troszeczkę więcej o tym jak można zmienić samochód elektryczny samochód na bez emisyjny spalinowo samochód elektryczny.

Modernizacja twojego samochodu

Przekształć swój samochód termalny w nowoczesny samochód: elektryczny, podłączony i niedrogi.

Napęd w 100% elektryczny

Zamień swój mały samochód z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym w elektryczny. Bez zmiany samochodu natychmiast oszczędzasz paliwo, konserwację i emisję CO 2 .
Spalinowy na elektryczny wspiera Cię w przejściu na mobilność elektryczną oraz na czystszą planetę.

Zarezerwuj doposażenie samochodu lub zakup doposażonego samochodu. Pomagamy stać się dumnym właścicielem niedrogiego samochodu elektrycznego.

Przeżyj wrażenia z
jazdy samochodem Elektrycznym prosto ze swojego starego samochodu spalinowego!

Nowy pulpit nawigacyjny

Wybierz aplikacje do prowadzenia, monitorowania muzyki i monitorowania zużycia, aby w pełni cieszyć się samochodem elektrycznym.

Dla czystej przyszłości w Polsce. Musisz iść szybko! Działajmy dzisiaj szybko dla czystej Polski.

Jesteśmy firmą naszej przyszłości w Polsce, chronimy ją i napędzamy elektrycznie. Zmniejszmy emisję CO 2 i zastąpmy silniki spalinowe naszych pojazdów silnikiem elektrycznym w 100%.

Co to jest modernizacja ?

Modernizacja polega na wyjęciu wszystkich elementów charakterystycznych dla silnika termicznego na benzynę lub olej napędowy, aby zastąpić go w 100% elektrycznym blokiem silnika i akumulatorami.

Czy jest tak dobry, że go modernizuje ?

Konwertujesz samochód na elektryczny? To jest możliwe!
Nasza firma oferuje tysiącom Polaków przekształcenie samochodu z silnikiem spalinowym w elektryczny, a tym samym jazdę czystszą od 2020 roku.

Nasza firma opracowała 4-godzinny proces planu modernizacji.

NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW
NASZ SERWIS KONWERSJI SAMOCHODÓW

Co z ładowaniem?

Nowe doświadczenie ładowania pomoże sprostać ograniczeniom mobilności elektrycznej. Ładowanie odbywa się za pomocą standardowego kabla lub gniazdka domowego.

Otwórz z nami serwis naprawy samochodów Hybrydowych i Elektrycznych
Zadzwoń do nas!
Call Now ButtonZadzwoń do nas!